Logo Lokalnej Grupy Działania Brama Lubuska

STOWARZYSZENIE LGD BRAMA LUBUSKA
ul. Wałowa 1
66-200 Świebodzin
tel. 68 475 46 23
NIP: 927-189-81-99

Aktualności

Nowe zasady finansowania szkoleń dla przedsiębiorstw w województwie lubuskim

 Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości finansowania potrzeb szkoleniowych mikro, małych i średnich przedsiębiorców w województwie lubuskim, które odbędzie się 27 czerwca 2017 r. w Zielonej Górze.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno firmy szkoleniowe, jak i przedsiębiorców. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące zasad funkcjonowania nowego systemu bonów rozwojowych dla MŚP. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., jako operator na subregion zielonogórski, przekaże informacje dotyczące wdrożenia Podmiotowego Systemu Finansowani (PSF) usług rozwojowych w województwie lubuskim w ramach RPO ? Lubuskie 2020. Zostanie omówiona także procedura związana z dofinansowaniem usług rozwojowych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Ponadto przedstawiciel Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości omówi zasady funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych (BUR), w tym Regulaminu Bazy, który znajduje się na stronie http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/informacje-o-portalu/regulamin. Podmioty zarejestrowane w BUR będą jedynymi dostawcami usług o charakterze szkoleniowym i doradczym świadczonych na rzecz przedsiębiorców i ich pracowników w ramach projektu. Dodatkowo w trakcie spotkania pracownik Powiatowego Urzędu Pracy w Zielonej Górze przedstawi możliwości finansowania szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 

Spotkanie odbędzie się:

 • 27 czerwca 2017 r. w godzinach 10:00 ? 13:00 w Zielonej Górze: w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5 (sala konferencyjna nr 0.35, poziom 0).

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu w Zielonej Górze prosimy o wypełnienie formularza i o odesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na zgłoszenia czekamy do 26 czerwca 2017 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze pod numerami telefonów: 68 4565-535; -499; -488; -480; -454.

 

Istnieje możliwość zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej: http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=200022

 

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe w postaci wydrukowanych prezentacji. Podczas spotkań zostanie zapewniony poczęstunek dla uczestników.

 

Dodatkowo tego samego dnia, czyli we wtorek 27 czerwca 2017 r. w godzinach 11:30 ? 15:30 w Zielonej Górze w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5 (poziom 0) odbędą się mobilne konsultacje z pracownikami PARP, dotyczące rejestracji przedsiębiorstw i firm szkoleniowych w Bazie Usług Rozwojowych (dokładne godziny poszczególnych porad zostaną ustalone indywidualnie). Szczegółowe informacje na stronie: http://rpo.lubuskie.pl/-/pieniadze-na-szkolenia-dla-przedsiebiorstw-uzyskaj-informacje-i-pomoc-specjalistow-z-polskiej-agencji-rozwoju-przedsiebiorczosci

 Serdecznie zapraszamy!

 Formularz zgłoszeniowy

Gminy członkowskie

 • Herb Gminy Bledzew
  Bledzew
 • Herb Gminy Dobiegniew
  Dobiegniew
 • Herb Gminy Drezdenko
  Drezdenko
 • Herb Gminy Lubrza
  Lubrza
 • Herb Gminy Łagów
  Łagów
 • Herb Gminy Międzyrzecz
  Międzyrzecz
 • Herb Gminy Pszczew
  Pszczew
 • Herb Gminy Przytoczna
  Przytoczna
 • Herb Gminy Skwierzyna
  Skwierzyna
 • Herb Gminy Skąpe
  Skąpe
 • Herb Gminy Stare Kurowo
  Stare Kurowo
 • Herb Gminy Strzelce Krajeńskie
  Strzelce Krajeńskie
 • Herb Gminy Szczaniec
  Szczaniec
 • Herb Gminy Świebodzin
  Świebodzin
 • Herb Gminy Zwierzyn
  Zwierzyn